Як вибрати витяжку для кухні?

Вибір витяжки для кухні - непростий процес. Існує безліч нюансів, на які варто звернути увагу під час покупки. Це розмір, дизайн, тип витяжки та безліч інших чинників, про які ми і поговоримо в цій статті.

Про те, що витяжка - необхідний елемент кожної кухні, навряд чи хтось стане сперечатися. Вона рятує від забрудненого кухонного повітря і забезпечує комфорт і чистоту в будинку. Для того, щоб правильно вибрати витяжку для кухні, потрібно дізнатися, як працюють кухонні витяжки.

Принцип дії витяжок досить простий - завдяки фільтраційній системі здійснюється видалення частинок, які забруднюють повітря на кухні. Вентилятори розміщені в спеціальному корпусі, а на лицьову панель виведені кнопки управління.

Типи кухонних витяжок

1. За способом очищення повітря витяжки бувають рециркулярними і проточними. Мінус перших в тому, що вони майже не затримують запах. А ось проточні з цим завданням відмінно справляються. Але коштують вони дорожче перших.

2. За конструкцією - вбудовані, купольні, підвісні, острівні. Найбільш бюджетними є підвісні витяжки. Купольні витяжки кріпляться над плитою на відстані більше 50-60 см. Вони працюють в режимі рециркуляції або проточної вентиляції. Дуже популярний варіант - вбудована витяжка, адже вона дуже компактна. А якщо ваша кухня відрізняється великими габаритами, зверніть увагу на острівні моделі.

Правильно підібрана кухонна витяжка повинна ідеально вписуватися в загальний дизайн інтер'єру кухонного приміщення. Оцініть загальну концепцію, габарити кухні, тип розташованих меблів. На щастя, сучасні витяжки відрізняються великою різноманітністю і вибрати необхідний варіант для кухні в стилі лофт або хай-тек не складе труднощів.

Як вибрати розмір витяжки?

Тут правило просте - габарити витяжки повинні відповідати розміру плити або трохи перевищувати його. Це дозволить ефективно очистити повітря. Наприклад, якщо розмір плити - 90 см, то ширина уловлюючої частини витяжки повинна бути 120-130 см.

Увага! Поруч з місцем установки витяжки повинна бути електрична розетка. Тому якщо спочатку вона передбачена не була, вам варто її встановити.

Знайти кращі кухонні витяжки ви можете на сайті виробника - «Профіт М». Нас відрізняє висока продуктивність праці - більше 15000 витяжок в місяць, але технічні можливості виробництва дозволяють збільшити обсяг продукції в кілька разів. Ми пропонуємо вашій увазі сучасні високопродуктивні витяжки для кухні: купольні, Т-образні, телескопічні, плоскі, вмонтовані, похилі. Можете бути впевнені в вигідних цінах і високій якості!